درباره ما

ما در تمام مقیاس ها و زمینه های ساختمان به صورت حرفه ای فعالیت می کنیم؛ هدف ما ایجاد تحول و دگرگونی در فضاها با رویکردی متفاوت و خاص است.

درباره ما

ما در تمام مقیاس ها و زمینه های ساختمان به صورت حرفه ای فعالیت می کنیم؛ هدف ما ایجاد تحول و دگرگونی در فضاها با رویکردی متفاوت و خاص است.
شرکت لایف برد سازه مجموعه ای از معماران، طراحان و گروه اجرایی است که در زمینه ساخت و ساز در قالب دپارتمان های تخصصی فعالیت می کند؛ این شرکت قادر است که ایده های خلاقانه را با تکنولوژی مدرن و براساس آرزوها و خواسته های مشتریان خود ارائه دهد.
این توانایی، نتیجه مدیریت حاذق و همچنین انتخاب تیم کارشناسی حرفه ای از سال ۱۳۸۶ است که گرد هم آمده و همکاری موثر و تنگاتنگ با هم دارند. تیم طراحی و اجرا با اطلاعات به روز و با توانایی بسیار این مسیر را با اعضایی جوان اما با تجربه به منظور تولید ایده های نو و طراحی پروژه های شخصی و دولتی به پیش می برد. تمام تلاش شرکت نه تنها تولید ایده های زیبا، بلکه ایجاد ساختمان هایی فاخر با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای روز دنیا و ایجاد کیفیت فضایی بالا است.
لایف برد سازه از طراحان ارشد و کارشناسان خبره معماری، مکانیک، الکتریک و سازه که تجربه زیادی در ارتقای تکنیکی سیستم ساختمان سازی دارند در کارهای خود بهره می برد؛ نتیجه تلاش دپارتمان های این شرکت قابل مقایسه با کار تیم های حرفه ای در سراسر دنیاست.


 

لایف برد سازه دارای چشم انداز قوی برای آینده و کار خود بوده و بر این باور است که کار گروهی موجب کارایی بیشتر در کارها و انجام پروژه ها است؛ عوامل این شرکت پایبند به یک نظام نامه و منشور اخلاقی به منظور پاسداشت ایده ها، کار گروهی، برابری، همکاری و مسئولیت اجتماعی است و تیم مدیریتی مجموعه بر این باور است که تمرین برابری موجب همکاری و ارتقای انگیزه در همه پروژه ها-هم در دپارتمان های مختلف و هم در محل ساخت پروژه ها-در بین مشتریان و متخصصان امر شده و یک رابطه تعاملی ارزشمند را بین کارفرمایان و لایف برد سازه به ارمغان می آورد؛ با ما همراه شوید و زندگی لوکس را با لایف برد سازه تجربه کنید.